Mannskapslister 2017

Mannskaplister kretsarrangement 2017 VOK

Den som står med uthevet skrift er leder for sin gruppe, og har ansvar for å sjekke opp at sitt mannskap stiller. Ledere for gruppene har anledning til å kalle inn mer mannskap om de ser det som nødvendig.

 

TA-sprint 3 11. mai – Stiklestad

Løpsleder: Inge Hafstad

Løypelegger: Sigrid V. Skjerve, Sofie Hallem, Eline Kippe (Mentor: Gunhild Bredesen)

Start: Otto Brustad, Åge Sivertsen,

Teknisk og mål: Ole Morten Frøseth, Asbjørn Frøseth, Erik Frøseth, Stein Markhus, Svein Inge Ydse, Trond Iversen

Arenasjef: Inge Hafstad

Speaker: Arne Okkenhaug

Salg/løperdrikke: Ingrid Tanem, Jon Marius Iversen, Lisbeth Iversen

TD fra kretsen: Trond Svanøe Hofstad

 

 

Bygdakamp 3 Ørin onsdag 7.6

Løpsleder: Stein Markhus

Løypelegger: Svein Inge Ydse

Mannskap: Stein Otto Bjørkeng, Ragnhild Baglo, Eli og Sverre Kristoffersen, Elin H. Sikkeland med fam.

 

 

2-dagers, 10.-11. juni, Randåsen

Løpsleder:Marius Enes

Løypelegger: Tor Ove Hallem (mellomdistanse og KM),Anton Bjartnes (langdistanse)

Start: Inge Hafstad, Åge Sivertsen, Otto Brustad, Ståle Johansen, Dagfinn Enes

Teknisk og mål: Ole Morten Frøseth, Asbjørn Frøseth, Erik Frøseth, Ann Sissel Vehus, Edvin Sivertsen, Jon Marius Vaag Iversen, Trond Iversen

Arenasjef: Kjell Lundsaunet, 

Speaker: Arne Okkenhaug

Salg/løperdrikke: Agnete Holmsberg, Cathrine Thorhus, Marte Liaklev, Grethe Ekseth, Grete Brattaker

Premier (sjekk reglementet for jaktstart og KM-medaljer): Ann Sissel Vehus
Parkering: Sven Arnt Eklo, Modulf Green, Per Johan Jermstad

Småtroll/barneparkering: Elin H. Sikkeland, Eline Kippe

TD fra kretsen: Arve Lægran

 

KM lang Busvean 1.9.

Løpsleder: Kjell Lundsaunet

Løypelegger: Arne Okkenhaug

Start: Sverre Kristoffersen, Olav Einar Hegstad, John Kvaal

Teknisk/mål: Ole Morten Frøseth, Asbjørn Frøseth, Erik Frøseth, Karl Arne Melby, Kari Melby

Arena og parkering:Per Grande, Stein Otto Bjørkeng

Salg/løperdrikke: Grethe Modell Grande, Nina Markhus, Ragnhild Baglo

Småtroll/barneparkering: Elin H. Sikkeland

Premier: Gunhild Bredesen

TD: Torbjørn Sirum

 

Bygdakamp 6 Balhald lørdag 16.9.

Løpsledelse: Kristian Midthjell og Kari Bugge

Løypeleggere: Inge Hafstad

Mannskap: Familien Vehus Skjerve,  Kari og Johannes Sollid