Mannskapslister 2021

Dato Ukedag Type løp Distanse Kart og evnt arena Hovedansvarlig Mannskap
24.3 ons Treningsløp Sprint Verdalsøra barneskole Jon Marius  
5.4 man Påskeløp Sprint Trones Magnhild Kvaal  
8.4 tors TA-sprint 1     Frol  
14.4 ons Treningsløp skogsprint Ørin Elin Sikkeland  
15.4 tors TA-sprint 2     Stjørdals-blink  
21.4 ons Treningsløp Mellom Blommen – Skei Tor Ove Hallem  
22.4 tors TA-sprint 3   Ørmelen – ved gamle interiørsenteret Marius Enes, TD Rolf Alstad Løypelegger: Martin Vehus Skjerve Teknisk: Ole Morten Frøseth, Start: Jon Marius Vaag Iversen Annet mannskap: Musum/Dybvasskog, Konradsen Sæther
28.4 ons Treningsløp Mellom Balhald Gjedrem Lund  
29.4 tors TA-sprint 4     Steinkjer  
2.5 søn Blåveisløpet         
5.5 ons BK 1     Frol  
6.5 tors TA-sprint finale     OK Skøynar   
8.5 søn Vårløpet      Stjørdalsblink  
12.5 ons O-karusell 1 Mellom  Blommen Grindberg  
13.5 tors KM-stafett Stafett   Freidig  
15.5 lør Verdal 2-dagers   Garnes   Egen liste
16.5 søn Verdal 2-dagers   Garnes   Egen liste
19.5 ons O-karusell 2/Verdens orienteringsdag sprint Stiklestad Lars Børre Hallem Verdens orienteringsdag: Gunhild Bredesen. Tur-O-komiteen
26.5 ons BK2     OK Skøynar   
2.6 ons BK3   Balhald Vehus Skjerve Jonny og Merete Haugen, Fam skjerve (Hanna)
5.6 lør Råtassleir      Anne B. Ydse Larsen Ungdommene i klubben, Sigrid Vehus Skjerve, Ann Lisbeth Iversen, Nina Dybvasskog
6.6 søn Byastafetten     Steinkjer  
9.6 ons OK 3 Lang, VM Leirsjøen – Hellbakkan Kurt Ove Melby  
16.6 ons BK4     Frol  
23.6 ons O-karusell 4 Mellom  Bjartan Baglo/Bjørkeng Jon Sivertsen
11.8 ons Tomannsstafett stafett Blommen Sverre Kristoffersen  
18.8 ons BK5     OK Skøynar  
22.8 søn KM langdistanse Lang  Volhaugen vest – Røra   Egen liste
25.8 ons O-karusell 5 Mellom  Ramsåsen Karl Arne/Kari Melbye  
28.8 lør KM mellom Mellom    Namsos OK  
1.9 ons BK 6   Marka Jon M Vaag Iversen Musum/Dybvasskog – Høydal/Bjørbekk
5.9 søn O-karusell 6 Ultralang Skihytta – Volhaugen Arne Okkenhaug  
8.9 ons O-karusell 7 sprint Forbregd Tanem Iversen  
15.9 ons Treningsløp natt   Volhaugen Husby Filip og Ludvik Mentor: Arne Okkenhaug
22.9 ons Treningsløp natt   Frol Ikke kontaktet Frol